Adobe Reader'a Alternatif Program Önerileri

Pdf dosyaları açmak için Adobe Reader gibi kaliteli alternatif programlar önerebilirmisiniz?

lion lion (595)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Adobe Reader programına alternatif olarak Foxit Reader programını kullanabilirsiniz. PDF dosyalarını okuyabilen ve üzerinde düzenlemeler yaparak yazdırabilmenizi sağlayan pratik ve bedava bir PDF programıdır.

    Foxit Reader linkinden size uygun olan sürümü indirebilirsiniz.

    damlakoc damlakoc (1391)
    8 yıl önce cevaplandı

      Foxit Raider kullanıyorum işimi görüyor

      efe efe (65)