Ads by Saleplus Uzantısından Nasıl Kurtulabilirim?

Merhabalar. Bilgisayarıma geçen gün başka bir bilgisayardan mail attıktan sonra bana Ads by Saleplus uzantısı da geldi. Google chroma'da arama yaptığımda birçok alakasız reklam çıkıyor ve bu uzantı bazı sayfalarda ekranı tamamen kaplıyor ve bana sorun yaşatıyor. Chrome ayarlardan - uzantılar kısmından bilgisayarımı her açtığımda uzantıyı kaldırmama rağmen uzantı tamamen gitmiyor. Bunun için sanırım bilgisayarımdaki potansiyel istenmeyen yazılımların kaldırılması gerekiyormuş ancak ben programlarımdan hangilerinin istenmeyen olduklarından tam emin olamadığım için size sorma ihtiyacı duydum. Ancak bilgisayarımdaki programların ekran görüntüsünü de size nasıl yollamam gerektiğini anlayamadım. Yardımcı olursanız veya bunun dışında herhangi başka bir çözüm yolu önerirseniz çok sevinirim. İyi çalışmalar.

sevcan2110 sevcan2110 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Saleplus uzantısı nasıl silinir? burada yazılanları denediniz mi?

    Adım 2: Saleplus uzantısının Google Chrome'dan silinmesi adımını dener misiniz?

    cemkara cemkara (4215)