ADW CLEANER İLE TARAMA YAPTIM BİLGİSAYAR YENİDEN BAŞLATILINCA MÖNİTÖR GÖRÜNTÜSÜ BÜYÜDÜ

Tarayıcıma search ask bulaşmıştı adw cleanerla tarama yaptım tarama sonunda ekran görüntüsü büyüdü ekranı düşük(%100)de zaten piksel ayarıda 1024e 768 ama yinede normalinden büyük ekran driverlarımıda düzelttim nasıl pcmi eski haline getirebilirim

hamzasoyler6 hamzasoyler6 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Sistem geri yükleme ile geri dönebilirsiniz.

    Bütün her şey mi büyüdü yoksa sadece Chrome üzerinde mi büyüdü?

    murat murat (12492)
    9 yıl önce cevaplandı

      geri yüklemeyi denedim hiç bir işe yaramadı ayrıca sadece choreme deil tüm herşey başlat menüsü sümgeler arkaplan kısacası herşey

      hamzasoyler6 hamzasoyler6 (1)
      9 yıl önce cevaplandı

        Masaüstü sağ tık menüsünden çözünürlük ayarlarını yeniden yap. Desktop ise en az 1024X768, notebook ise 1280X800 olsun (veya 1280X768).

        Eğer ekran kartı driver'ı bozulmadıysa/silinmediyse, düzelecektir. Düzelme olmazsa ekran kartı driver'ını kontrol et ve güncelle.

        temmuz temmuz (12505)