Age of türü oyunlar bilen varmı ?

Arkadaşlar butür sitrateji oyunları sevdiğim için sormak istedim gerçek zamanlı oyunlarda olabilir

andromobil andromobil (74)
4 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    aynı tür mü bilmiyorum oyunla neredeyse hiç alakam yok ama seneler evvel Travian diye bir online oyun oynamıştım.  Bir arkadaş "hiç bakman gerekmiyor köyü kur o kendi kendine gelişiyor" diyerek oyuna soktu. Sonra bir baktım ki geçenin 3'ünde kalkıp köye saman yolluyorum yok asker basıyorum. İşte o nokta da sonlandırdım.  Google'da aratırsan Travian diye karşına çıkacaktır.  Romalı, Galyalı, Cermen halklardan birini seçip oyunun sonundaki büyük savaşa asker hazırlıyordun.  Ben oynamayalı uzun zaman oldu. Pek çok şey değişmiştir mutlaka.

    alattin alattin (16999)
    4 ay önce cevaplandı

    • Abi bu online yaw kdfjkjsdh andromobil 4 ay önce