Aida64 ile HTML raporu nasıl oluşturulur? Ne işe yarar?

hydra hydra (3802)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ne işe yarar?

    Aida64 ile oluşturacağınız HTML raporu, sistem bilgisi, sistemde ki sürücüler, eksik sürücüler, varolan programlar, driver kimlikleri ve sistemle ilgili hemen hemen herşeyin raporunu oluşturur, uzmanlar ise bu raporları inceleyerek ne yapıp, yapmayacağınıza karar verir.

    AIDA64 ile HTML raporu nasıl oluşturulur?

    Öncelikle aşağıda ki linkten Aida64 Extreme indirin. Program 30 Günlük deneme sürümü sunuyor, program ücretsiz değildir!

    Programı kurduktan sonra çalıştırın.

    " Rapor " kısmına tıklayın.

    İleri...

    Özel Seçim seçin, varsayılan olarak seçili zaten. İleri...

    Bu kısımdan Anakartın ok işaretine tıklayıp ACPI kısmının tikini kaldırın, İşletim sisteminin " > "  işaretine tıklayıp sadece İşletim Sisteminin tikini kaldırın.

    Ayriyetten Yazılım kısmına gelip Lisanslar kısmının tikini kaldırın.

    İleri dedikten sonra Rapor biçimini HTML seçin, varsayılan olarak HTML'dir zaten. Son dedikten sonra rapor oluşturma başlatılacaktır. Rapor oluştururken çok fazla kasma ve donma hissedeceksiniz, sistem kullanılmayacak dereceye gelecek, sabırla bitmesini bekleyin.

    Bittikten sonra " Dosyaya kaydet " kısmına tıklayın ve " HTML" dosyasını masaüstüne atın.
    Dosyayı dosya yükleme sitelerine " Herkese Açık " Bir şekilde yükleyin. Dosya.TC'ye yüklemenizi önermiyorum, virüs ve pop-up bulunuyor.

    Aşağıda ki dosya yükleme servislerine dosyayı yükleyebilirsiniz;

    hydra hydra (3802)