akılı tahta mavi ekran hatası

akılı tahta normal acılıyor sonra sıyah ekran gelıyor 1 tane bıp sesı gelıyor sonra mavı ekranda STOP 0x0000004F hatası verıyor cozumu ve sorun ney soyleyebılırmısınız ?

roach2 roach2 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    S.a Kardeşim Bu SOrun Bizim Sınıfın Akıllı tahtasındada var aynısı Kapatıp Yeniden Açınca DÜzeliyor
    Tam Çözümünü Bilmiyorum.

    huseyinking huseyinking (-50)
    7 yıl önce cevaplandı

      AS KARDES KAPANMIO , FISI CEKMEMIZ GEREKIO KAPANMASI ICIN

      roach2 roach2 (1)