Akinator Nedir? İnceleme!

Son zamanların en ünlü uygulamalarından birisi olan Akinator Tahmin Oyununu Uzmanim.net sizin için inceledi!

Akinator uzun yıllar önce geliştirilen bir uygulama olsa bile son zamanlardaTürkçe hizmet vermesiyle çok geniş bir kitleye yayıldı ve ziyaretçi kitlesini her geçen gün geliştiriyor. Tabiki bunda en büyük etki gerçekten amacında başarılı olması.

xnstr xnstr (-25)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Akinator Nedir?

    Akinator sizin önce kafanızda tuttuğunuz birisinin kim olduğunu bilen web tabanlı bir uygulamadır. Sizlere sorduğu yaklaşık 10-15 tane soru ile aklınızdaki kişinin kim olduğunu biliyor ve sizi şaşırtmayı başarıyor!

    Akinator Nasıl Biliyor?

    Elbette bu bir sihir değil, yazılım marifeti ile çalışan bir sistem fakat çok iyi çalıştığını söylemek mümkün. Uygulama internet üzerinden kişiler hakkındaki bilgi veritabanına sahip bu sayede bir çok soruda diğerlerini eleyerek doğru kişiyi bulabiliyor. En önemlisi ise sizin gibi diğer kullanıcılarda aynı kişinin tahmin edilmesini istediğinden Akinator bunları da hafızasına kayıt ediyor ve böylece sorularını doğru seçerek bulunmasını daha kolay bir hale getiriyor.

    Akinator Nasıl Kullanılır?

    Öncelikle web tarayıcınızı açarak http://tr.akinator.com/ adresine girmeniz gerekiyor.

    1. Siteye giriş yaptıktan sonra üst kısımdaki Oyna butonuna basmalısınız.

    2. Oyuncu bilgisi penceresindeki yaş kutucuğuna kendi yaşınızı yazıyorsunuz ve alt kısımdakiOyna butonuna basıyorsunuz.

    3. Daha sonra karşınıza çıkan soruları aklınızdan tuttuğunuz, bilinmesini istediğiniz ünlüye göre cevaplıyorsunuz ve tahmin etmesini sağlıyorsunuz.

    xnstr xnstr (-25)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Merhaba, başka sitelerden doğrudan kopyala-yapıştır yapmak uzmanim.net kurallarına aykıdır. Lütfen bu konuya dikkat edin. hakan 7 yıl önce
    • Çalıntı değildir kendim İnceledim. xnstr 7 yıl önce
    • Özelden mesaj attım. hakan 7 yıl önce