all files have been encrypted

bu tarz fidye için şifrelemenin bir çözümü var mıdır

8873078 8873078 (1)
6 yıl önce sordu

  • Ne tür bir şifreleme yapıldı hiç detay vermemişsiniz. Size hiç kimse yardımcı olamaz. Konu başlığını ve içeriğini detaylı şekilde düzenleyin. omercik 6 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Pek çok şifreleme virüsü var ve verdiğin bilgi bunlara dair hiç bir fikir vermiyor. Mümkünse daha fazla bilgi vermelisin. Soru başlığın çok genel olduğundan çözümü olan bir fidye virüsü yazılımı mı değil mi buna dair bir şey söylemek zor.

hakan hakan (15424)