Amd ddr4 bellek ne zaman gelecek?

Merhaba, amd apuya ddr4 bellek geleceği söyleniyor tam olarak ne zaman gelir? Aklımda 1500TL ile amd a10 7870K sistem toplamak var fakat ddr4 yakında gelcekse ddr4 gelmesini bekliycegim.Yani 2,3 ay gibi süre içinde gelir mi?

ardahd ardahd (631)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Zen serisi işlemcilerin yıl sonuna doğru çıkması, ancak apunun 2017 başları veya ilk çeyreği gibi çıkması haberi hakim piyasada.

    DDR4 belleklere geçmek için Zen serisini beklemeniz gerekiyor.Ancak APU harici bir sistem toplayacaksanız bu isteğinize 1-2 ay içinde kavuşabilirsiniz, APU istiyorsanız biraz daha beklemek lazım.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Cevabınız için teşekkürler.Apu sistem toplamayı düşünüyorum o zaman 1,2 ay daha beklemek daha mantıklı. ardahd 7 yıl önce
    • Apu için 1-2 aydan fazla beklemeniz gerekebilir :) ismailsarp 7 yıl önce
    • Yanlış anlamışım :) Bekleyelim bakalım. ardahd 7 yıl önce