AMD ekran kartı sorunu NO amd graphics car installed hatası

Merhaba arkadaşlar ben arda bugün sizlere ekran kartım ile ilgili bir şeyden bahsedeceğim benim ekran kartım AMD Radeon HD 8730M

evet arkadaşlar bende bu grafik kartı var ama bilgisayardan sağ tık yapıyorum radeon ayarları diyorum NO amd graphics car installed hatası alıyorum ne yapabilirim yardıma ihtiyacım var arkadaşlar ben bu arada bir konu açmıştım gta 5 kasarmı diye kasmaz demişlerdi ben kasar sanmıştım gta 5 i kurdum açılmadı bende radeon ayarlarına girdim (en az 1 ay şimdi ise çalışmıyor) ve gta 5 i gün tasarufuna aldım oyuna girdim kasıyordu versemki 2. grafik kart olan intel 4000 e bağlanmış yani sorunum bu gta 5 kasma sorununu düzeltmek için yapacağım

ardaq ardaq (-85)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu tarz sorunlar yeni ekran kartı güncellemesini yükleyerek çözülebiliyor.Radeon ayarlarında sorun alıyorsanız, bu yazılımda bir eksik veya hatalı bir durum olduğunu gösterecektir.Bu sebeple ekran kartınızın yeni sürümünü yükleyin.Eğer aynı sorunu yaşarsanız.Eski sürümü ilk olarak kaldırarak yeni sürümünüzü yükleyin.

    Ekran kartınızın en güncel sürücüsünü buraya tıklayarak AMD nin web sitesinden bulabilirsiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)