An error occurred while applying security settings users is not a valid user or group Skype hatası

Windows 8 işletim sistemine skype kurmak istediğimde aşağıdaki gibi hata alıyorum:

HATA : An error occurred while applying security settings users is not  a valid user or group. this could be a problem with the package or a problem connecting to a domain controller on the network. check your network connection and click retry or cancel to and the install.

Skype'de An error occurred while applying security settings users is not  a valid user or group hatasının çözümü nedir?

pelinny pelinny (863)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Skype An error occurred while applying security settings users is not  a valid user or group hatası çözümleri

    Çözüm 1:

    1. Başlat düğmesini tıklatın.
    2. Arama kutusuna CMD yazın.
    3. CMD.Exe'yi sağ tıklatın ve Yönetici olarak çalıştır'ı tıklatın.
    4. Komut istemine  net localgroup /add Users yazın ve ENTER tuşuna basın.
    5. Skype'yi yeniden yüklemeyi deneyin.

    Çözüm 2:

    Eğer Internet Explorer 10 kullanıyorsanız sorunun kaynağı Internet Explorer 10 olabilir. Internet Explorer 10'u kaldırın ya da Internet Explorer 11 yükleyin.

    Çözüm 3:

    Bazı DLL dosyalarını yeniden kayıt ettimeniz  gerekebilir. Yukarıdaki çözümler işe yaramadıysa şunları deneyin.

    Lütfen çalışın DLL dosyalarını yeniden kaydettirin.

    1. Başlat düğmesini tıklatın.
    2. Arama kutusuna CMD yazın.
    3. CMD.Exe'yi sağ tıklatın ve Yönetici olarak çalıştır'ı tıklatın.
    4. Komut isteminde şu komutları sırası ile uygulayın.
      Windows 64 Bit kullanıyorsanız
      Aşağıdaki her satırdan sonra Enter tuşuna basın. Her satır ayrı bir komuttur:
      cd\   [Enter Tuşuna Basın]
      cd windows\SysWOW64     [Enter Tuşuna Basın]
      regsvr32 vbscript.dll
      regsvr32 jscript.dll
      regsvr32 jscript9.dll
      Windows 32 Bit kullanıyorsanız:
      Aşağıdaki her satırdan sonra Enter tuşuna basın. Her satır ayrı bir komuttur:

      cd\
      cd windows\System32
      regsvr32 vbscript.dll
      regsvr32 jscript.dll
      regsvr32 jscript9.dll

    pelinny pelinny (863)