Android 4.4.4 deki play müzik uygulamasında mp4 çalma

Merhaba arkadaşlar benim android 4.4.4 sistemli telefonumda play müzik uygulaması var orda sadece mp3 çalabiliyorum mp4 de çalınabilinirmi play müzik uygulamasından şimdiden teşekkür ederim @temmuz bey @hakan bey @ismailsarp bey

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Onu bilmiyorum (Android bilgim çok yok) ama sana bunun için MX Player uygulamasını tavsiye edebilirim. Bir numaradır:

    MX Player, Google Play (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

      @temmuz hocamın önerdiği programı söyliecektim bende çok iyidir.Ayrıca daha fazla format desteği için MX Player Codec te indirebilirsiniz.Bu programın video format desteğini arttıracaktır.Kurulması zorunlu değil sadece ekstra bir eklenti gibi düşünebilirsiniz.

      ismailsarp ismailsarp (6010)