Android 6.0 en iyi antivirüs uygulaması önerileri

Android 6.0 için en iyi ücretsiz antivirüs uygulamaları hangileridir? 360 Security dışında tavsiyeleriniz var mı?

kralkatili123 kralkatili123 (26)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Avast Mobile Security uygulamasını tavsiye ederim. Telefonunu korumak için yeterli olacaktır.

    Avast Mobile Security nedir? Avast Mobile Security nasıl kullanılır?

    En iyi mobil antivirüs listesi

    Telefon için en iyi antivirüs uygulamaları

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      Avast olabilir. Güvenilir ve en tanınmış, en iyi antivirüs uygulamalarındandır.

      temmuz temmuz (12505)