Android'de internet reklamları nasıl engellenir?

Mesela uzmanim.net'e giriyorum reklam geliyor sonra o reklama yanlışlıkla tıklıyorum sinirim bozuluyor :) Kısacası site içerisinde verilen reklamları nasıl engelleriz, böyle bir şey mümkün mü?

Telefonum: Casper VIA E2 (rootsuz)

androidhacker androidhacker (28)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    YouTube gibi sitelerin gereksiz reklamları çok sıkboğaz edici katılıyorum ama gerçekten internet alemine çok faydası olan siteler bence reklamları fazlasıyla hak ediyor, tabi bu benim düşüncem :)

    Android'de reklamları engellemek için Adblock Browser isimli tarayıcıyı kullanın. Chrome Android uygulamasında eklenti desteği olmadığı için bilgisayardaki gibi reklam engelleyici eklentileri kullanamıyoruz.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkür ederim cevapladığınız için :) androidhacker 6 yıl önce