Android de video izlerken kırılma sorunu

Arkadaşlar bir problemim var basit gibi gözüküyor yardım ederseniz sevniecegim...

Twings s3 mini marka telefonum var herşey cok iyi fakat video izlerken ekranın ortasında kırılma oluyor sanki video 2 bölüme ayrılmıs gibi yardımcı olursanız sevinecegim.

kullanici946993 kullanici946993 (1)
10 yıl önce sordu

Toplam 1 Cevap

Android cihazlar için video player yazılımlarını deneyebilirsiniz.  Aşağıdaki yazılımlar adroid için sorunsuz video oynatıcılardır.

Google Play'den VLC media player beta'yı deneyebilirsiniz.

Veya MX player ile de video oynatmayı deneyebilirsiniz.

mavibilgisayar mavibilgisayar (562)