Android hesabımı ios a taşıma

Merhaba arkdaşlar.Ben Clash of clans adlı bir oyun oynuyorum ve daha öncede Clash of clans hesabımı apple a aktarmıştım.Ancak başka bir google play hesapını apple kimliği yapmak istiyorum.Sizce böyle birşey mümkün mü?Mümkünse google play hesabımı apple da da kullanmak istiyorum.Cevabını kısa sürede vereceğinize inanıyorum.

mehmetkaan mehmetkaan (11)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Apple, Google Play Store üzerinde Move to iOS isminde bir uygulama yayınladı.Bu uygulama Android platformundan iOS platformuna kendililerini taşımak istyen kullanıcılar için tasarlanmış.

    Uygulama ile Android telefonunuzda yer alan;

    • Kişiler
    • Mesaj geçmişi
    • Fotoğraflar ve videolar
    • Web yer imleri
    • Mail hesapları
    • Takvim
    • Ücretsiz uygulamalar

    gibi bilgiler geçmek istediğiniz iOS telefona taşınmış oluyor.

    Move to iOS uygulamasına buradan ulaşabilirsiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)