Android için en iyi 5 ücretsiz antivirüs yazılımı

Android için en iyi ücretsiz antivirüs yazılımları
Android'de sorunsuz çalışan, performans sorunları yaratmayan, ücretsiz Android antivirüs yazılımları nelerdir?

utkubayat utkubayat (885)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Android için en iyi 5 ücretsiz antivirüs yazılımı:

    Aşağıdaki listede son antivirüs testleri ile birlikte en iyi korumayı ve en rahat kullanımı sunan antivirüs programları değerlendirmeye alınmıştır.

    Antivirüs programlarının çoğu kullanılabilirlik seçeneğini sağlasa da iş korumaya geldiğinde bazıları sorun yaşamaktadır. Fakat bu seçenekleri sağlayan birçok antivirüs olduğu için kullanıcı yorumları ve bazı diğer özellikleri baz alınmıştır. Ayrıca Google Play Store'da ücretli yazılım az olsa da bunlar listeye alınmamıştır.

    İşte bu yazılımlar;

    1. CM Security
    2. ESET Mobile Security and Antivirus
    3. 360 Security
    4. Sophos Free Antivirus and Security
    5. Norton Security and Antivirus

    Bunların yanı sıra çeşitli eleştirilere maruz kalan, gerçek tarama özelliği Premium versiyonlarında bulunan uygulamalardan bazıları ise, AhnLab V3 Mobile SecurityKaspersky Internet SecurityAvira Antivirus Security ve Bitdefender Mobile Security & Antivirus.

    utkubayat utkubayat (885)
    8 yıl önce cevaplandı

      aynen katılıyorum doğr bilgiler için teşekkür ederim

      neron neron (-99)