Android tabletten Skype'de Facebook ile giriş nasıl yapılır?

Archos android 70b (android 4.4.2 yüklü) tablete skype yükledim.Facebook hesabıyla giriş seçeneği görünmüyor.Bilgisayarda ise görünüyor.Skype'ı 15.01.2015 de yükledim. Android tablette skype'a facebook hesabıyla giriş yapmanın bir çözümü var mı?

murat murat (12492)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Android cihazlarda Skype'ye Facebook ile Login yani giriş yapmak için şunu deneyin:

    1. Android tablet veya telefonda Skype Uygulamasını açın.
    2. Skype giriş sayfasında  Skyle Name (Skype Adı ile giriş) 'i seçin.
    3. Daha sonra  Problems in signing (Hesabınıza erişemiyor musunuz?) bölümüne dokunun.
    4. Açılan ekrana Facebook'a kayıtlı Email adresinizi. Skype size bir kod gönderecektir.
    5. Mail adresinizi kontrol edin ve gönderilen kodu Skype uygulamasındaki  Enter the Code ( Kodu girin ekranına girin.
    6. Karşınıza Skype için Facebook kullanıcı adınız çıkacaktır : facebook:adınız şeklinde görünecektir.
    7. Daha sonra Facebook profiliniza dokunun. Facebook ile girişi seçin.
    8. Facebook ile giriş sayfası görünecektir. Facebook giriş bilgilerinizi girin ve Skype'ı açın.

    murat murat (12492)