Android telefonlarda 4.5G nasıl açılır?

Android telefonlarda 4.5G ayarı nasıl yapılır?

Android telefonlarda 4.5G nasıl açılır?

Android 4.5G ayarı

Android 4.5G ayarı yapma

Android 4.5G ayarı açma

Android 4.5G açma

Samsung telefonlarda 4.5G nasıl açılır?

HTC telefonlarda 4.5G nasıl açılır?

Sony telefonlarda 4.5G nasıl açılır?

LG telefonlarda 4.5G nasıl açılır?

General Mobile telefonlarda 4.5G nasıl açılır?

Lenovo telefonlarda 4.5G nasıl açılır?

ASUS telefonlarda 4.5G nasıl açılır?

Casper telefonlarda 4.5G nasıl açılır?

brsozl brsozl (1961)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Android telefonlarda 4.5G ayarı nasıl yapılır? Android telefonlarda 4.5G nasıl açılır?

    1 Nisan tarihi itibariyle Türkiye'de kullanıma açılacak olan 4.5G, çok yüksek internet hızları sunmayı hedefliyor. Peki Android telefonlarda 4.5G nasıl açılır? 4.5G ayarı nasıl yapılır? İşte cevabı.

    Öncelikle 4.5G teknolojisinden faydalanmak istiyorsanız akıllı telefonunuzun ve SIM kartınızın 4.5G'ye uyumlu olması gerekiyor. Aksi takdirde 4.5G teknolojisinden hiçbir şekilde faydalanamazsınız. Eğer SIM kartınız ve Android akıllı telefonunuz 4.5G uyumlu ise aşağıda verilen Android telefonlarda 4.5G nasıl açılır? adımlarını uygulayarak Android akıllı telefonunuzda 4.5G ayarını kolay bir şekilde açabilirsiniz.

    Android telefonlarda 4.5G nasıl açılır?

    Şu an için Android işletim sistemine sahip cihazlarda şebeke ayarı 3G olarak ayarlanmış durumda. Durum böyle olunca cihazlar 4.5G'ye hazır olamıyor. Bizde bu yazımızda Android telefonunuzu 4.5G'ye nasıl hazır hale getirebileceğiniz anlatacağız. Aşağıdaki adımları uygulayarak Android telefonunuzda 4.5G'yi etkinleştirebilirsiniz.

    NOT: Aşağıda verilen adımlarda saf Android arayüzü temel alınmıştır. Farklı markaların cihazlarında ayar dizini ufak farklılıklar gösterebilir.

    Android telefonlarda 4.5G açma

    1. Ayarlar a girin.
    2. Ayarlar menüsünde Mobil Veri ye girin. (Bu dizin çeşitli markalarda farklılık gösterebilir. Genel bağlantı seçenekleri altında bulabilirsiniz.)
    3. Mobil Veri ye girdikten sonra Mobil Şebeke Ayarları na girin.
    4. Son olarak Şebeke Modu na tıklayın ve 4G veya LTE olarak isimlendirilmiş modu seçerek işlemi tamamlayın.

    Tüm bu adımların sonucunda Android telefonlarda 4.5G açma işlemi başarıyla tamamlanacaktır.

    brsozl brsozl (1961)