Android telefonlarda rehber yedekleme nasıl yapılır?

Android rehber yedekleme nasıl yapılır?

Android telefonumda rehber yedekleme nasıl yapılır?

Telefonumun rehberini nasıl yedeklerim?

Rehberimin yedeğini nasıl alırım?

Telefon rehberimi nasıl yedeklerim?

brsozl brsozl (1961)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Android telefonda rehber yedekleme nasıl yapılır?

    1. Android rehber yedekleme işlemi için öncelikle telefonunuzun rehberini açın.
    2. Telefonunuzun menü/seçenek tuşuna veya rehberde bulunan ayar/üç nokta butonuna tıklayın.
    3. Ardından karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecektir.
      android-telefonda-rehber-yedekleme-nasil-yapilir
    4. "İçe/Dışa Aktar"a tıklayın.
    5. Ardından karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecektir. Bu ekranda yedekleyeceğiniz rehberin kaynağını seçin. Telefon rehberiniz telefon hafızasına kayıtlı ise "Telefon"u SIM karta kayıtlı ise SIM Kart veya operatörünüzün ismini seçin.
      android-telefonda-rehber-yedekleme-nasil-yapilir
    6. Rehber kaynağını seçtikten sonra seçilen bu kaynağın nereye yedeklendiğini bu adımda seçin. Telefon rehberinizin yedeğini harici bir aygıta kaydetmek mantıklı olacaktır. Bu durumda telefon rehberinizi SD kartınıza yedeklemek iyi bir seçenek. Alternatif olarak kendi mail adresinize rehber yedeğini yollayabilirsiniz.
      android-telefonda-rehber-yedekleme-nasil-yapilir
    7. Yedekleme türünüzü seçtikten sonra karşınıza telefon rehberi gelecektir. Üst bölümde bulunan seçim butonuna tıklayarak "Tümünü Seç"e tıklayın. Daha sonra "Tamam"a tıklayarak rehberde bulunan numaraların yedeğini alabilirsiniz.
      android-telefonda-rehber-yedekleme-nasil-yapilir

    ​Tüm bu işlemlerin ardınan Android telefonda rehber yedekleme işlemi başarıyla tamamlanacaktır.

    brsozl brsozl (1961)