Android uygulama yüklenemedi hatası

Android telefonda uygulama yüklemeye çalışırken, uygulama yüklenemedi hatası alıyorum ne yapmalıyım?

Uygulama yüklenemedi hatasının çözümü nedir?

damlakoc damlakoc (1391)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Android telefonda uygulama yüklenemedi hatasını çözmenin birkaç yöntemi var.

    • İlk yapmanız gereken, eğer varsa sd kartınızı çıkarıp uygulamayı yüklemeyi tekrar denemek.
    • Eğer sd kart yoksa veya çıkarmanız işe yaramadıysa aşağıdaki adımları uygunlayın.
      1. Telefonunuzun Ayarlar kısmına girin ve Uygulamaları açın.
      2. Uygulamalarda Tümü bölümünde İndirme Yöneticisine tıklayın.
      3. Açılan sayfada Önbellek başlığı altında bulunan Önbelleği Temizle butonuna basın.
      4. Telefonunuzu yeniden başlatın ve uygulamayı yüklemeyi tekrar deneyin.

    Yukarıdaki adımları uyguladığınızda Uygulama yüklenemedi hatası çözülecektir.

    damlakoc damlakoc (1391)
    8 yıl önce cevaplandı

      @damlakoc teşekkürler çok sağolun sd kartı çıkardım oldu :)

      slangax slangax (1)