Android YouTube arkaplanda çalma uygulaması var mı?

Android kullanıcısıyım. Youtube uygulamasında video izlerken diğer uygulamaya geçtiğimde yada güç butonuna bastığımda video duruyor.

Sürekli ekranda görünür olması gerekiyor videonun oynatılması için.

Ben başka uygulamalarla uğraşırken videonun devam etmesini istiyorum. Nasıl yapabilirim? Teşekkürler.

lost lost (11)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Bir çözüm buldum.

    Android Mozilla Firefox uygulamasında ekran kapalıyken de video oynamaya devam etti.

    Güzel bir özellik ve umarım bu özelliği kaldırmazlar.

    lost lost (11)
    7 yıl önce cevaplandı

      Bu dert her telefonda her tablette mevcut ve bunun bir çözümü yok

      efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
      7 yıl önce cevaplandı

        Merhaba arkadaşlar, Play Store dan "FTube Floating Tube Free Music" adında uygulama var. Youtube açılıyor ve arka planda çalıştırmaya da izin veriyor. Ben kullanıyorum. Tavsiye ederim. ;)

        kerymkara kerymkara (1)