Anti-Virus programı kullanmıyorum öneri yapar mısınız?

hangisini antivüris önerirsiniz sistemim düşük viruslerle baş edemiyorum sistemim düşük olduğu için xp lite kullanıyorum

nuri92 nuri92 (32)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Kesinlikle 360 Total Security yüklenmeli.

    akif52 akif52 (34)
    8 yıl önce cevaplandı

      Eset dışında bir program önermem. Hem bilgisayarı kasar hem de bir işe yaramaz. Eset de kasma yapabilir ama en iyisi odur. Smart Security işinizi görecektir.

      paristanbulima paristanbulima (228)
      8 yıl önce cevaplandı

        eset smart securıty mı daha iyi yoksa 360 total securıtıy mı sistemim gereksızımleri düşük ü

        nuri92 nuri92 (32)
        8 yıl önce cevaplandı

        • eset smart security sizin için uygun bir seçim olacaktır. damlakoc 8 yıl önce
        • eset smart securıty hangi sürümü iyidir önerirsiz cracklı kullansam bir sakıncası varmı şu an 8 kullanıyorum cracklı nuri92 8 yıl önce
        • Anti-virüs programını zararlı yazılımlardan korunmak için indirip zararlı yazılıımlarla lisanslı hale getirmek sence mantıklı mı? brsozl 8 yıl önce
        • tabiki mantıksız ne yapalım süresi bittince lisans istiyor eset smart security O zaman öneririz nedir ?? nuri92 8 yıl önce
        • KIS 2016 kullanabilirsiniz. brsozl 8 yıl önce
        • oda lisanslı galıba boyut yüksek değil mi nuri92 8 yıl önce
        • kaspersky hangi srümü iyidir security mi yoksa anti virüs mü nuri92 8 yıl önce
        • Internet Security sürümünü kullanabilirsiniz. brsozl 8 yıl önce
        • kıs lınk verebiliriz indirme türkçe mı nuri92 8 yıl önce
        • bilgisayarım kaspersk kalırır mı yüklerken framwork istedi nuri92 8 yıl önce
        • Farklı sorularınız için yeni soru açabilirsiniz. brsozl 8 yıl önce