AnyProtect nasıl kaldırılır?

AnyProtect nasıl kaldırılır? Aşağıda resimli olarak anlatılmıştır.

AnyProtect online yedekleme uygulamasıdır.  Bilgisayarınıza yüklediğiniz ücretsiz yazılımlar ile birlikte gelmiş olma ihtimali çok yüksektir.  Örneğin Youtube download, Video downloader gibi ücretsiz uygulamalara gömülü olarak bilgisayarınıza kurulur.

AnyProtect online yedekleme uygulamasının deneme sürümünü kullanmaya başlarsanız, bir süre sonra deneme sürümü bittiğinde AnyProtect  uygulamasını satın almanız gerekecektir.

AnyProtect nedirAnyProtect nasıl kaldırılır aşağıda anlatılmıştır.

murat murat (12492)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    -1

    AnyProtect Nedir?

    AnyProtect ücretli bir online yedekleme programıdır. AnyProtect virüs değildir.  Ücretsiz yazılımlar ile birlikte sisteminize dahil olabilir. Son zamanlarda ücretsiz uygulamaların para kazanma yöntemlerinden biri de bu şekilde başka programları bilgisayarınıza yüklemektir.  Örneğin, Youtube Video downloader ücretsiz programını yüklediğinizde bilgisayarınıza aynı anda siz farkında olmadan bir kaç yazılım daha yüklenir. AnyProtect CMI  şirketi tarafından üretilen ve Potansiyel İstenmeyen Yazılım grubuna giren bir uygulamadır.

    AnyProtect Nasıl kaldırılır?

    • Programlar ve Özellikler'i açmak için Başlat düğmesini Başlat düğmesinin resmiDenetim Masası'nı, Programlar'ı ve ardından Programlar ve Özellikler'i tıklatın.

    • Bilgisayarınıza yüklü programlarda CMI Limited   tarafından üretilmiş olan AnyProtect  programını bulun ve programı seçin ve Kaldır'ı tıklatın.

      delta-homes.com nasıl kaldırılır?  programlar ve özellikleri

    AnyProtect programı yüklü programlar arasında görünecektir. Buradan kaldırmalısınız.

    AnyProtect kaldırma işleminde sonraki aşama AnyProtect ile gelen Toolbar  yani  araç çubuğunu kaldırmalısınız.

    AnyProtect toolbar'ı kaldırmak için Adwcleaner kullanabilirsiniz. Adwcleaner ücretsiz bir temizleme programıdır.

    Adwcleaner ile ilgili detaylı bilgiyi buradan alabilirsiniz.

    AdwCleaner nasıl kullanılır?

    1. AdwCleaner indir  adresinden indirdiğiniz AdwCleaner dosyasını (AdwCleaner.exe) iki kere tıklayın.
    2. Adwcleaner ilk kez kullanıyorsanız lisans anlaşması çıkacaktır J'accepte butonunu tıklayın.

      adwcleaner lisans
    3. AdwCleaner uygulaması çalışmaya  başladığında Scan / Tara butonuna basın ve taramayı başlatın.
      AdwCleaner nasıl kullanılır - AdwCleaner ile bilgisayarı tarama
    4. AdwCleaner tarama işlemini bitirdiğinde Clean / Temizle butonuna basın ve temizleme işlemini başlatın.
      ADWCleaner nasıl kullanılır - ADWCleaner tarama sonuçları
    5. AdwCleaner bilgisayarınızı yeniden başlatmak isteyebilir. Bilgisayarınızı yeniden başlatın.
      ADWCleaner nasıl kullanılır -  ADWCleaner  temizleme sonrası bilgisayarı yeniden başlatmak isteyebilir
    6. AdwCleaner tarama sonunda karşınıza not defteri ile temizleme raporunu çıkartacaktır.
      adwcleaner nasıl kullanılır - adwcleaner temizleme sonrası not defteri tarama raporu

    AdwCleaner yukarıdaki işlemlerden sonra bilgisayarıdınızdaki malwaretoolbar, browser hijackeryazılımları bulacak ve temizleyecektir.

    Bilgisayarınızı yeniden başlatmak isterse OK tıklayın ve yeniden başlatın.

    Daha sonra bilgisayarınız yeniden açıldığında Malwarebytes anti-malware ile taratın.

    Malwarebytes anti-malware  nedir? Malwarebytes anti-malware nasıl kullanılır?

    murat murat (12492)