Appcrash Hatası ve Çözümü!

Evet çok rastalanan hatalardan birisi olan  Appcrash hatasıdır. Çözüm olabilecek bir yöntemi Sizlerle Sunuyorum!

esty esty (-48)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Masaüstündeki “Bilgisayar” simgesine sağa tıklıyoruz
    Soldaki seçeneklerden “Gelişmiş Sistem Ayarlarını” seçelim.
    – Açılan Pencereden “Gelişmiş” Butonuna daha sonra da “Performans” Grubunda ki “Ayarlar” ı seçelim.
    – Açılan pencerden “Veri Yürütme Engellemesi” Bölümünden “Ekle” Butonu ile Appcrash hatasını veren Oyunun ve ya programın Exe’sini seçerek buraya ekleyelim ve “Uygula” diyelim.
    – Bu işlem bittikten sonra bilgisayarınızı Yeniden Başlatınız..

    esty esty (-48)