Apple Iphone 6S, Iphone 6S Plus telefonlar nasıldır, özellikleri nelerdir, ne zaman çıkacak?

-1

Apple Iphone 6S telefonu nasıldır?

Apple Iphone 6S özellikleri nelerdir?

Apple Iphone 6S ne zaman çıkacak?

Apple Iphone 6S Plus telefonu nasıldır?

Apple Iphone 6S Plus özellikleri nelerdir?

Apple Iphone 6S Plus ne zaman çıkacak?

Iphone 6S ve Iphone 6S plus arasındaki farklar nelerdir?

ismailsarp ismailsarp (6010)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Apple Iphone 6S, Iphone 6S Plus ne zaman çıkacak?

    Apple yeni nesil telefonlarını 9 Eylül 2015 tarihinde açıklayacak ve gösterime sunacak.

    Apple Iphone 6S telefonu nasıldır?, Apple Iphone 6S özellikleri nelerdir?

    Iphone 6S telefonu Iphone 6 telefonunun bir sonraki modeli olacak ve Iphone 6 dan donanım ve yazılım konusunda geliştirmeler ile çıkacak.

    Iphone 6S telefonunun özellikleri:

    • 4.7-inç boyutunda Ekran
    • 1920x1980 çözünürlüğünde FULL HD destekli ekran paneli
    • 2GB LPDDR4 RAM
    • A9 işlemci
    • Bir önceki Iphone 6 modeline göre güçlendirilmiş gövde ve 0.2 mm daha fazla kalınlık.
    • 128GB'a kadar depolama seçenek
    • 12 megapiksel arka kamera
    • 5 megapiksel arka kamera

    Apple Iphone 6S Plus telefonu nasıldır?, Apple Iphone 6S Plus özellikleri nelerdir?

    Iphone 6S Plus telefonu Iphone 6 Plus telefonunun bir sonraki modeli olacak ve Iphone 6 Plus dan donanım ve yazılım konusunda geliştirmeler ile çıkacak.

    Iphone 6S Plus telefonunun özellikleri:

    • 5.5-inç ekran boyutu
    • 2560 x 1440 çözünürlüğünde ekran paneli
    • 2GB LPDDR4 RAM
    • A9 işlemci
    • Bir önceki Iphone 6 Plus modeline göre güçlendirilmiş gövde ve 0.2 mm daha fazla kalınlık.
    • 128GB'a kadar depolama seçenek
    • 12 megapiksel kamera
    • 5 megapiksel arka kamera

    Iphone 6S ve Iphone 6S plus arasındaki farklar nelerdir?

    • Iphone 6S ekran boyutu 4.7" iken Iphone 6S Plus ta 5.5" boyutunda.
    • Iphone 6S 1920x1980 çözünürlüğünde sahipken Iphone 6S Plus 2560 x 1440 çözünürlüğüne sahip
    ismailsarp ismailsarp (6010)