"APPLE KİMLİĞİNİZ DEVRE DIŞI BIRAKILDI "

Iphone'umda satın aldığım bir uygulama, ücreti tahsil edemeyince hesabımı devre dışı bıraktı. Apple kimliğimi ,şifremi resetledim. Yeni bir ödeme yöntemi tanımladım. Ücreti tahsil etmiş. Ama hala hesap devre dışı ibaresi alıyorum.Apple'a yazmak istedim ama sadece arama yapılabiliniyormuş.Yazışabilirim ama konuşma imkanım yok. Nasıl bir yol izlemeliyim? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

ebrain ebrain (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    @ebrain https://support.apple.com/tr-tr/HT204106 bu linke tıklayarak bulabilirsin

    efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
    6 yıl önce cevaplandı

      efsaneemrahylz anlatamadım sanırım. Google'da ki tüm bu ana başlıkla ilgili konuları okudum.Apple'ın kendi sitesine girdim ve yazan tüm önerileri uyguladım. En son bana arayın ya da sizi istediğinizde arayalım seçeneğini bıraktılar.Velhasılı kelâm arayıp konuşmaktan başka çare var mı diye size sormak istedim.Zira konuşmak için yeterli ingilizcem yok.

      "Yazışma seçeneği veya başka bir yolu var mıdır sizin bildiğiniz" diyerek yardım talep ettim.. :(

      ebrain ebrain (1)
      6 yıl önce cevaplandı

      • İngilizce konuşmayacaksın ki, Apple Türkiye yetkilileriyle konuşacaksın. Türkçe onlar @ebrain omercik 6 yıl önce
      • İrlanda'dan aradılar ve ingilizce konuşuyorlardı. Özür dileyerek telefonu kapatmak zorunda kaldım. ebrain 6 yıl önce
      • Apple Türkiye Teknik Destek Telefonu: 00800448829878 @ebrain omercik 6 yıl önce
      • Teşekkür ederim .. ebrain 6 yıl önce

      https://getsupport.apple.com/ form doldurduğunuzda gelen aramalar ingilizce oluyor maalesef. Bunun dışında da yazışma yolu ile çözüm şuan için mümkün değil.

      alattin alattin (16999)