Apple Music Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

Apple Music Aboneliği Nasıl İptal Edilir? iPhone, iPad veya iPod 'da Apple Music Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

lion lion (595)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Apple Music Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

    Apple Music üyelik iptali için ilk olarak iTunes üzerinden abone olduğunuz hesaba giriş yapın. Daha sonra sağ üst köşede yer alan profil menüsünden "Hesap Bilgileri" bölümüne tıklayın Resimde görülen bölüme geldikten sonra aşağıda Ayarlar sekmesinin altında bulunan Abonelikler bölümüne gelip "Yönet" kısmına tıklayın.

    Karşınıza Apple Music abonelik sayfası gelecek. Bu sayfanın alt tarafında yer alan "Otomatik Yenileme" seçeneğini "Kapalı" durumuna getirmelisiniz.

    Bu işlemi de yaptıktan sonra artık yenilenme kapatılacak ve siz tekrar aktif etmediğiniz sürece Apple Music üyeliğiniz otomatik olarak yenilenmeyecek ve sizden ücret alınmayacaktır.

    lion lion (595)