Apple telefonların IMEI numarası kırıla biliyormu?

Yabancı ülkeden bana Apple telefon geldi ve buna IMEI kayıt numarası parası verirsem telefonun Türkiye fiyatını geçecek bu yüzden bende bu telefonun IMEI numarasını kırmak istiyorum. ne yapmam lağzım? Ayrıca Apple telefonların IMEI numarası kırılıyor mu?

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

  • telefon jailbreak ise bir ihtimal var belki atarsın ama onun dışında zor.. krsn 4 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Apple telefonlara dışarıdan ek olarak bir şey indiremediğiniz için Apple telefonların IMEI şifresi kırılamıyor ayrıca Apple telefonlar App store dışında da bir şey indiremiyorsunuz bu yüzden de IMEI şifresini kırmanız zor kırarım diyende yalan söylüyordur Apple telefonların hiçbir türlü IMEI şifresi kırılamıyor

darkcrak darkcrak (5170)