arka planda açılan gözükmeyen reklam sayfası

internette herhangi bir siteye tıklamadan reklam açılmadan, dizi izlerken film izlerken veya oyun oynarken arka planda bir anda bahis sitesinin reklamı videosu dönmeye başlıyor ses var görüntü yok . Görev yöneticisinden baktığımda herşeyi kapatmama rağmen kapanmıyor. spyhunter - malware bytes - ccleaner - combofix bunlarla sürekli olarak tarama yapmama rağmen kurtulamadım çıldırmak üzereyim bilgisi olan biri yardım edebilirse çok mutlu olurum.

ftw4real ftw4real (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bilgisayarınıza zararlı bir yazılım bulaşmış gibi görünüyor.Bu zararlı yazılım sizin izniniz olmadan reklamla karşı karşıya gelmenize neden oluyor.

    Çözüm olarak yapmanız gereken bilgisayarınızı ve kullandığınız(reklam ile karşılaştığınız) tarayıcı(ları) temizlemeniz gerekiyor.Zararlı yazılım tarayıcı üzerindeki eklenti yardımıyla reklam ile karşı karşıya kalmanıza neden oluyor olabilir.

    İlk olarak bilgisayarınızı temizlemelisiniz.Bunun için birkaç güçlü temizlik aracı kullanabilirsiniz.Aşağıdaki araçlar ile bilgisayarınızda tarama gerçekleştirin ve bulunan tüm zararlıları silin.

    Bilgisayarınızı temizleme işlemi ardından kullandığınız tarayıcı veya tarayıcıları temizleyin.Yukarıdaki araçlar tarayıcılardaki zararlı eklentileri temizleme yaparken bozukluklara sebep olabilirler.Bu yüzden tarayıcıları yeniden kurmanızda fayda var.Tarayıcıları tam olarak silmek için aşağıdaki işlemleri uygulayın.

    Google Chrome

    • Program ekle kaldır bölümünden Chrome tarayıcısını silin.
    • Ardından "C:\Users\[kullanıcıadınız]\AppData\Local" yolu içindeki Google klasörünü silin.

    İşlemlerinin ardından Google Chrome tarayıcısını tekrar kurabilirsiniz.

    Mozilla Firefox

    • Program ekle kaldır bölümünden Mozilla Firefox tarayıcısını silin.
    • Ardından "C:\Users\[kullanıcıadınız]\AppData\Local" yolu içindeki Mozilla klasörünü silin.

    İşlemlerinin ardından Mozilla Firefox tarayıcısını tekrar kurabilirsiniz.

    Opera

    • Program ekle kaldır bölümünden Opera tarayıcısını silin.
    • Ardından "C:\Users\[kullanıcıadınız]\AppData\Local" yolu içindeki Opera Software klasörünü silin.

    İşlemlerinin ardından Opera tarayıcısını tekrar kurabilirsiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    8 yıl önce cevaplandı

       sorun çözüldü İExplorerdan sorun TVCE TOOLBAR sanırım aktif'ti en sonunda hallettim bütün eklentileri kapatarak. Bütün eklentileri kapattım gerçi teşekkürler yardımlarınız için.

      ftw4real ftw4real (1)