Arkadaşlar cihazımı hiç bir bilgisayar görmüyor ne yapmalıyım ?

Selamın aleyküm arkadaşlar elimdeki reeder s23 pro max cihazını bilgisayara takınca hiç bir şey olmuyor sadece tanınmadı hatası veriyor telefon da herhangi bir usb bildirim seçeneği gözükmüyor sadece şarj yerinde ki o şimsek işareti var başka bilgisayarda denedim gene aynısı hatta farklı kablo bile denedim olmadı ama arada sırada görünüyor ama sonra gene hata veriyor tanınmadı diyor ne yapmalıyım artık pişman oldum bu firmadan 4. Cihazım bu

andromobil andromobil (74)
3 ay önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Telefonu bilgisayara bağladığunda sadece şarj oluyorsa USB kablon veri özelliği taşımıyordur.  Sen başka kablo denediğini yazmışsın.  O denediğin kablo ile başka telefonu bilgisayara bağla onda veri bağlantısı gerçekleşiyor mu kontrol et. Sorun sanki kullandığın kabloların veri kablosu olmaması ile ilgili gibi görünüyor.

    alattin alattin (16999)
    3 ay önce cevaplandı

    • denedim abi oluyor ama bunda olmuyor bunda ne var bilmiyorum zaten pişman oldum 4. cihazım bu andromobil 3 ay önce
    • Windows işletim sistemin sürümü nedir? @andromobil alattin 3 ay önce
    • 10 abi andromobil 3 ay önce
    • Hala aynı okumuyor andromobil 3 ay önce

    Dostum şunları demeye bilirsin eğer çalmazsa yetkili servisten yardım al..

    1. Geliştirici Seçeneklerini Aktifleştirin:

       - Ayarlar > Telefon Hakkında > Yazılım Bilgisi

       - "Yapım Numarası"na 7 kez dokunun, böylece "Geliştirici Modu"nu aktifleştirin.

    2. Geliştirici Modunu Açın ve USB Hata Ayıklamayı Etkinleştirin:

       - Ayarlar > Sistem > Geliştirici Seçenekleri

       - "USB Hata Ayıklama" veya "Android Hata Ayıklama" seçeneğini etkinleştirin.

    3. USB Seçeneklerini Kontrol Edin:

       - Ayarlar > Bağlantılar > Gelişmiş

       - "USB Ayarları" veya benzer bir seçenek olmalı, buradan "Dosya Transferi" veya "Medya Aygıtı" seçeneğini seçin.

    4. Farklı Bir USB Kablosu ve Portunu Deneyin:

       - Farklı bir USB kablosu ve bilgisayar USB portunu kullanarak tekrar deneyin.

    cancik cancik (1)
    3 ay önce cevaplandı

    • bunlar ı zaten yaptım o kadar bigisiz değilim dostum son dedini de yaptım sorun bilgisayarda değil reeder de andromobil 3 ay önce