arkadaşlar true keyi böyle kaldırabilir miyim

IObit uninstaller ile tam olarak silinmedi... resim     http://i.hizliresim.com/412RBY.jpg

ataberk11 ataberk11 (67)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    iObit Unistall geride bir artık dosya veya kayıt bırakmadan kaldırırdı ama programı, kaldırma sırasında tam doğru kullanamamış olabilirsin.

    Önce PC'yi yeniden başlat. Eğer o klasör halen varlığını sürdürüyorsa, içini aç ve bak (İstersen konuyada ekle bizde görelim).Eğer içerisinde bir exe (çalıştırılabilen) dosya yoksa, el ile klasörü içerisindekilerle birlikte silebilirsin. Eğer klasörde exe dosyası bulunuyorsa bu defa iObit Uninstall programına o exeyi göstererek yeniden kaldırmayı dene (Hatta klasörüde bütünüyle göstererek kaldırmada yapabilirsin).

    Ayrıca alttaki linkede bir bak istersen, gerekirse oradakileride deneyebilirsin:

    Intel Security True Key kaldırma (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)