Askıya alınmış gmail hesabımı kalıcı olarak sildim bir şey olur mu?

Selamun aleyküm arkadaşlar gmail hesabım askıya alınmıştı ve bir kaç gün bekledim tekrar denedim giriş yapmayı ve halen askıya alınmış uyarısını gördüm ve gmail hesabımı kalıcı olarak sildim bir şey olur mu?

nurullahc1907 nurullahc1907 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Hiçbir olumsuzluk olmaz, meraklanma :)

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

      Gmail adresini artık kullanamaman dışında bir şey olmaz

      hakan hakan (15424)
      7 yıl önce cevaplandı

        teşekkür ederim Allah razı oslun bir an tedirgin olmuştum

        nurullahc1907 nurullahc1907 (1)
        7 yıl önce cevaplandı

        • Tedirgin olacak bir durum yok. Rahat ol . tahatugyan 7 yıl önce