ASP.Net MVC'de JSON'la hem String hem de File Upload Göndermek

Merhabalar web projemde JSON kullanarak verilerimi POST ediyorum. Verilerim string değişkenlerinden oluşuyor. Ben aynı sayfada hem string hem de bir resim dosyasını JSON aracılığıyla yüklemek istiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler, iyi forumlar.

nazimmertbilgi nazimmertbilgi (3)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sorunu çözdüm arkadaşlar. Aynı sorunu yaşayan kişiler bu adrese göz atabilirler; https://forums.asp.net/t/2115028.aspx?Upload+File+using+Ajax

    nazimmertbilgi nazimmertbilgi (3)