asp.net mvc sayfa yenileme sorunu

mvc 'de yaptığım web uygulamasında sayfayı yeniledigimde view kısmını 2 yada 3 defa çağırıyor.yardımcı olurmusunuz.

emkoroglu emkoroglu (327)
8 yıl önce sordu

  • Controller ve View kodlarını paylaşırsanız daha açıklayıcı olacaktır cemkara 8 yıl önce
  • kapsamlı bir proje controller method'da bir kod bulunmuyor. view kısmına gerekli olan methodları çağırıyorum sadece sayfada gerekli yerlere for 'a sokuyorum. @{var users = namespace.GetKullaniciciList();} gibi emkoroglu 8 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Mvc projesinde favicon.ico belirtmedigim icin sunucuya birkac defa istekde bulunuyor.

sorunu routeconfig ayarlinda

routes.IgnoreRoute("favicon.ico");

Ekleyerek sorunu cozdum.

emkoroglu emkoroglu (327)