Asp.net öğrenebileceğim kaynak siteler

Başlangıç olarak asp.net i öğrenebileceğim kaynak siteler paylaşır mısınız?

musa075 musa075 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Asp.net yeni öğrenecekseniz karşınıza iki seçenek gelecek.  Bunlar

    1. Web Formları
    2. Asp.Net MVC

    Benim size tavsiyem Asp.Net MVC öğrenmeniz.

    Eğer ingilizceniz varsa

    • http://www.asp.net/web-forms
    • http://www.asp.net/mvc
    • tutorialspoint.com/asp.net/
    • ve Google üzerinde aramalarda karşınıza gelecek pek çok site.

    Türkçe için açıkcası pek bilgim yok ama şöyle bir araştırdım

    • sanalkurs.net/asp-net-dersleri-31.htm
    • webteders.com/dersler/kategoriler/Asp.Net-dersleri/52

    gibi siteler  size yol gösterebilir.  Eğer yeni  başlıyorsanız size tavsiyem bir kitapçıya gidin. Kitapçıda şöyle bir saat Asp.Net kitaplarını açın okuyun.  Karıştırın. Hangi yazarın dili üslubu hoşunuza gidiyorsa o kitabı alın. O kitap üzerinden çalışmaya başlayın.

    alattin alattin (16984)