Asp.net ve Sql Veri tabanında Yapılan Proje

Asp.net Sql Express 2012 Veri Çekerek Yaptıgım siteyi Nasıl Puplish ederim Filezilaya Sql Veri Tabnınmın Backupımı Atıyoruz filezilaya Geniş Anlatım Lazım Puslih Olayını Veri Tabanıyla Birlik te asp de Atmam Lazım İnternete Şimdiden Teşekürler ......Yardım

e3e3e3 e3e3e3 (15)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    http://uzmanim.net/soru/asp-sql-server-site-yapimida/11422#gonderi-13460  Burada cevap olarak verdim iyi çalışmalar

    enoua enoua (108)