Asus K555L Fifa 17 kaldırır mı?

İyi günler asus K555L i5 2gb ekran kartı 1tb disk 4gb ram fifa 17 kaldırır mı? Acaba kaldırmazsa fiyatı uygun bir cihaz öneriniz olur mu?

vuralefesimsek vuralefesimsek (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhaba

    Önceden başka bir oyun için böyle bir soru sorulmuştu aynı cevabı senin içinde öneriyorum aşağıdaki yöntem ile istediğin oyunu bilgisayarın için sorgulayıp sistem gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığını öğrenebilirsin. Aşağıdaki resimlerde Gta 5 oyunu sorgulanmıştır

    Sana kolay bir yöntem sunayım. Bu yöntem ile birden fazla oyunu bilgisayarın için sorgulayabilirsin, aşağıda adım adım anlattım.

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------

    - İlk olarak verdiğim linke gir. Link : Tıkla

    - Gelen pencereden arama kısmına sorgulamak istediğin oyunu yaz Ör : Fifa 17

    - Oyunu yazdıktan sonra Can You Run It butonuna tıkla

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------

    - Daha sonra gelen penncereden Desktop App butonuna tıkla

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------

    - Butona tıkladıktan sonra bir defaya mahsus bilgisayarına küçük bir yazlılımsal araç inecektir.

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------

    - Araç’ı indirdikten sonra kurulumunu yap ve kurulum bittikten sonra çık

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------

    - Artık sorguladığın oyunu bilgisayarının sistem gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığını görebilirsin

    Minumum: En düşük sistem gereksinimlerini karşılıyor demektir

    Recommended: Önerilen yani yüksek sistem gereksinimlerini karşılıyor demektir

    Bu web sitesindeki yöntemi deneyerek istediğin oyunu bilgisayarın için sorgulayabilirsin bu sayede oyunun bilgisayarın için sistem gereksinimlerini hangi düzeyde karşıladığını görebilirsin

    FIFA 17 minimum sistem gereksinimleri

    İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 - 64-Bit
    İşlemci: Intel Core i3-2100 3.1GHz veya AMD Phenom II X4 965 3.4 GHz
    RAM: 8 GB
    Boş Alan: 50.0 GB
    Ekran Kartı: NVIDIA GTX 460 veya AMD Radeon R7 260
    DirectX: 11.0

    FIFA 17 önerilen sistem gereksinimleri

    İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 - 64-Bit
    İşlemci: Intel i5-3550K 3.40GHz veya AMD FX 8150 3.6GHz
    RAM: 8 GB
    Boş Alan: 50.0 GB
    Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 veya AMD Radeon R9 270
    DirectX: 11.0

    Umarım faydalı olmuştur...

    tahatugyan tahatugyan (1206)
    7 yıl önce cevaplandı

      Düşük ayarlarda oynayabilirsin fakat ramden kaynaklı fps drop sorunu yaşayabilirsin.

      ardahd ardahd (631)