Asus laptop açılmıyor

Dün gece windows 10 için restart attım uzun süreceğini bildiğim için de uyudum sabah kalkınca açılış ekranındaydı açılır diye bekledim açılmadı ne yapmam gerekiyor? Detaylı bir şekilde olursa sevinirim kızım ve pek anlamam Şimdiden teşekkürler

oykusu53 oykusu53 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bir kaç kez kapatma tuşuna basarak kapatırsanız, bu işlem sonuda onarma ekranı açılacaktır veya güncellemeler geri alınır. Siz sadece takıldığı ekrandayken bilgisayarın açma / kapatma tuşuna basılı tutarak bilgisayarı kapatın. Bilgisayar yine aynı ekranda takılırsa aynı şekilde kapatın.

    En sonunda onarma ekranı gelecektir.

    hakan hakan (15424)