ASUS USB-N14 WiFi adaptörünün sürücüsü Kali Linux'e nasıl kurulur?

-1

MediaMarkt'tan Asus Wireless-N300 WiFi adaptör aldım. CD falan var, içinde .exe uzantılı setup dosyası var ve tabi Linux için de var. Ben bunu Kali Linux'e hangi komutlarla kuracağım?

androidhacker androidhacker (28)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Aldığın WiFi adaptörünün kullanma kılavuzunda yazmıyor mu nasıl yapılacağı?

    ASUS USB-N14 isimli WiFi adaptörünün Linux dağıtımı olarak sadece Ubuntu desteği varmış.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Abi cd ye tak diyor Kur diyor ama Windows için diyor androidhacker 6 yıl önce
    • Ama ben linux kullanıyorum komut yazmamış ? androidhacker 6 yıl önce
    • Sen Linux desteği olduğuna eminsin değil mi? Kullanma kılavuzunda illa yazması lazım @androidhacker omercik 6 yıl önce
    • Cd içinde linux için de kurulum dosyası var ama çok baktım ama yok androidhacker 6 yıl önce
    • Komut yazmamis androidhacker 6 yıl önce
    • Aldığın adaptörün tam modeli nedir? Linux'ten anlamadığım için internetten bakacağım belki PDF falan vardır @androidhacker omercik 6 yıl önce
    • https://i.hizliresim.com/qJLV45.jpg androidhacker 6 yıl önce
    • Mesajıma yeniden bak @androidhacker omercik 6 yıl önce