Asus ve Win8 enterprise

merhaba uzun yıllar macbook kullandıgım için windows işletim sisteminden pek anlamıyorum.Elimde asus sonic master diye bir bilgisayar var.Windows a gectim.İçinde şuanda win 8 enterprise yüklü.Bilgisayara format atılması lazım.Baya kasıyor.Windows 8 - 8.1 - 9 veya 10 ne varsa en yüksek onu yüklemek istiyorum.Ne yapmam lazım yardımcı olurmusunuz

kaptansuleyman kaptansuleyman (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    şu an için windows 8.1 pro en kullanışlısı windows 10 için çok erken daha işletim sistemi tam oturmadı daha kullananlardan dinledğime göre  sorunlar yaşıyorlar microsoft windows 8.1 pro indirme aracı isterseniz usb veya iso olrak indirebiliyorsunuz link http://go.microsoft.com/fwlink/p/?LinkId=510815

    sistem gereksinimleri

    • İşlemci: 1 gigahertz (GHz) veya daha hızlı işlemci ve PAE, NX ve SSE2 desteği

    • RAM: 1 gigabayt (GB) (32 bit) veya 2 GB (64 bit)

    • Sabit disk alanı: 16 GB (32 bit) veya 20 GB (64 bit)

    • Grafik kartı: WDDM sürücüsüne sahip Microsoft DirectX 9 grafik cihazı

    candan candan (4301)