asus wifi sorunu

arkadaşlar ben asus x555l kullanıyorum yeni sayılır wi-fi bağlı ama sağ altta olan şeye tıklayınca bağlantı gidiyor hemen lütfen yardım

cansow cansow (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    FN f11 tuşlarına basın sorununuz büyük ihtimal çözülecektir

    efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
    8 yıl önce cevaplandı

      Sistemi problem öncesi bir geri alma noktasına/zamana geri yükle:

      Sistem geri yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

      Olmazsa, ethernet/kablolu bağlantını problemli Wifi bağlantına köprüle:

      Bağlantı köprüleme nedir, nasıl yapılır? (video-tıkla)

      temmuz temmuz (12505)