Avast Online Security Google Chrome eklentisi interneti yavaşlatıyor mu?

Avast yüklü bilgisayarlarda Google Chrome tarayıcısına eklenen Avast Online Security eklentisi interneti yavaşlatıyor mu?

Avast Online Security eklentisini kaldırmalı mıyım?

hakan hakan (15394)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Avast Online Security Google Chrome eklentisi interneti yavaşlatıyor mu?

    Avast Online Security web sitelerindeki sayfaları tarayan ve virüslü, zararlı kod barındıran sayfalara erişimi engellemeye yarayan bir eklentidir.  Avast Online Security eklentisi güvenlik amaçlı olsada web sitelerinde ciddi bir yavaşlama sorununa yol açar.  Tıklanan her sayfa Avast Online Security tarafından kontrolden geçirildiğinden dolayı web sitelerinin açılması ciddi oranda yavaşlayabilir.

    Eğer Avast kullanıyorsanız ve Google Chrome üzerinde Avast Online Security eklentisi varsa bu eklentiyi kapatarak sayfa açılma performansını kontrol edebilirsiniz.  Avast Online Security eklentisi kapalı durumdayken ciddi bir hız farklı göreceksiniz.

    hakan hakan (15394)