Avg İnternet Security 2015 Devre Dışı Bırakma Sorunu

Avg İnternet Security 2015 kullanıcısıyım 30 günlük deneme sürümünü kullanıyorum. http://uzmanim.net/soru/win32-sality-temizleme-islemlerini-yaptim-ama-hala-virus-var/12304#gonderi-12314 verdiğim linkte size soru sorarken kaspersky yi kullanıyordum devre dışı bırakmamı söylediniz hangi antivirüs olursa olsun kapatmalıyım diye düşündüm doğru mu düşünmüşüm acaba ve de şuan Avg İnternet Security 2015 kullandığım için onu devre dışı bırakmak istedim Seçenekler>Gelişmiş ayarlar>Avg Korumasını devre dışı bırak yolunu izledim işlemi yapıyorum ama hiç bir değişiklik olmuyor bunun nedeni nedir acaba. Şimdiden Teşekkürler.

yusufcb yusufcb (30)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    AVG'i gecici olarak kapatmak için doğru yolu izlemişsiniz.  Herhangi bir sorun olmaması lazım.

    Bu durumda anlatılan aşamaları yapabilirsiniz.

    Bu durum sorun çıkartıyorsa, AVG 2015'i kaldırın.

    uzmanim.net'te anlatılan adımlar ile sality virüsünü ve diğer virüsleri temizleyin.

    Daha sonr AVG veya dilediğiniz antivirüs programı yükleyin.

    Bu yöntem daha sağlıklı olacaktır.

    hakan hakan (15424)
    9 yıl önce cevaplandı

      Değerli kardeşim ben burdan indirdim http://www.indirson.com/avg-antivirus-free-2015/ hiç bir sorun yok oyunlara girdiğim zaman devre dışı bırakabiliyorum değerli kardeşim inş sorun hallolur. Ayrıca msconfig yazıp avg 2015 i ordanda sonlandır.

      ressam875 ressam875 (1)