Avira kaldırma

Avira antivirüs eski sürümünü kaldırıp yeni Avira sürümünü yüklemek istediğimde hata alıyorum.

Removing the old installation ekranında  başlığında Setup yazan siyah bir pencerede hata veriyor fakat hata mesajı okunmuyor

Avira antivirüs tamamen nasıl kaldırılır?

cemkara cemkara (4215)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Avira kaldırma: Avira antivirüs tamamen nasıl kaldırılır?

    Avira antivirüs kaldırırken hata alıyorsanız ve Avira antivirüs kalkmıyorsa şu işlemleri yapın:

    1. Bilgisayarı güvenli kipte başlatın.
      Windows 8′i Güvenli Mod'da nasıl başlatırız?
      Windows 7 Windows XP Bilgisayarımı güvenli modda nasıl başlatırım?
    2. Bilgisayarınıza Revo Uninstaller programını buradan indirin ve kurun.
    3. Revo Uninstaller ile Avira'yı kaldırın.
    4. Daha sonra kayıt defteri girdilerini silmeniz gerekecek.
    5. Avira kayıt defteri temizleyiciyi buradan Avira RegistryCleaner (233Kb)  indirin  ve çalıştırın. Avira kayıt defteri temizleyici Avira antivirüse ait kayıt girdilerini silecektir.
    6. Avira kaldırma tamamlandı. Bu işlemden sonra Avira antivirüs tamamen kalkmış olacak.
    7. Aşamalar sırasında sorun yaşayan olursa aşağıdaki adımları takip etmeliler.
    8. Windows ve R tuşlarına basın.
    9. ÇalıştırMsconfig yazın ve enter tuşuna basın.
    10. Başlangıç bölümünden Avira'nin işaretini kaldırın.
    11. Bilgisayarı yeniden başlatın.
    12. Şimdi Avira kaldırmayı deneyin.

    Avira antivirüs'ü kaldırma sırasında hata alanlar yukarıdaki işlemleri deneyebilirler. Benim yaşadığım sorunda 6. maddeye kadar olan adımlar sounu tamamen ortadan kaldırdı ve Avira başarılı şekilde kuruldu. Dediğim gibi Avira kaldırma işleminde 6. adımdan sonraki işlemler ilk adımların yarar sağlamadığı durumlarda geçerlidir.

    cemkara cemkara (4215)