Aygıt Yöneticisinde Bilinmeyen Driveri Bulmak

Bilgisayara format atınca bilinmeyen driver nasıl bulunur?

ataberkthepro ataberkthepro (99)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    1- Başlat menüsü tuşuna basılı tutarken r tuşuna basıyoruz.

    2- Çıkan yere devmgmt.msc yazıp enterliyoruz.

    3- Sonra diğer aygıtlar bölümünde bulunan aygıtımıza sağ tıklıyıp özellikler diyoruz.

    4- Yukarıdaki sekmelerden ayrıntılar bölümüne tıklıyoruz.

    5- Menüden Donanım Kimliklerine tıklıyoruz.

    6 Altta bize böyle bi kod vercek

    7- Koda sağ tıklayıp kopyala diyoruz ve googleda aratıyoruz.

    8- Bu kodun Intel HD Graphics 5500 için olduğunu öğrendik isterseniz sitesinden yada başka biryerden indirebilirsiniz

    ataberkthepro ataberkthepro (99)