Bağlantınız gizli değil ) Ne demek ve nasıl çözülür ?

Google    sayfasına   giremiyorum    ( ]“Bağlantınız gizli değil” Saldırganlar www.google.com.tr sitesinden bilgilerinizi çalmaya çalışıyor olabilir (örneğin, şifreler, mesajlar veya kredi kartı bilgilerinizi   çalmaya    çalışıyor   olabiliir )  uyarısı    çıkıyor  karşıma .

Nasıl   çözebilirim   arkadaşlar   yardımcı   olursanız   sevinirim .

mat7 mat7 (341)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    bakınız:http://uzmanim.net/soru/baglantiniz-gizli-degil/8780 burada cevaplanmış sanırım.

    efe efe (65)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Çok teşekkür ediyorum . Tarih ve saati düzeltince sorun çözüldü . Tekrar çok teşekkürler bilginize sağlık . mat7 8 yıl önce