başlat menusunde. avast secureline diye ampul seklinde simge geldi internetede baglanamiyorum sorun ne olabilir acaba

Başlat menüsünde avast secureline diye simge çıktı internete baglanmiyor masa ustu simgeleri tikladigimm zaman acmiyor acsada çok. Geç açıyor sorun ne olabilir acaba

kullanici455640 kullanici455640 (3)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Avast SecureLine bir VPN yazılımıdır.  Yanlışlıkla Avast SecureLine VPN yazılımını kurmuş olabilirsiniz. Avast SecureLine VPN doğrudan internet bağlantınızı etkiler.

    1. Denetim Masasına gidin
    2. Programlar ve özelliklere gidin
    3. Avast SecureLine VPN programını bulun.
    4. Sağ tuşla  tıklayın ve kaldır'ı seçin.
    5. Bilgisayarı yeniden başlatın.

    Avast SecureLine VPN programını kaldırdıktan sonra internet bağlantınız normale dönecektir.

    hakan hakan (15424)