Bazı sorulara neden çok geç cevap veriliyor?

Bazı sorular 2 saati geçmeden cevapları verilmekte ama bazı sorular var ki nedense sürekli bana denk geliyor tabi başka sorularda var böyle 1-2 gün geçtikten sonra zar zor veriliyor asla eleştirdiğimden değil sadece neden böyle olduğunu öğrenmek istedim.

Cevap İçin Şimdiden Teşekkürler.....

yusufcb yusufcb (30)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yusuf Merhaba,

    cevap yazan arkdaşların tamamı iş güç sahibi arkadaşlar ve gönüllü cevap veriyorlar.  Bu sebepten tüm sorulara cevap vermek ya da hızlı cevap vermek mümkün  olamayabiliyor.

    Elbette gelen tüm sorulara hızlıca cevap vermek isteriz fakat bu her zaman mümkün olmuyor. İlerleyen zamanlarda belki sorulan sorulara bir kısıtmala getirebiliriz.

    Zira kalitesiz özensiz soruların arasında bazı kaliteli ve özenilmiş sorular gözden kaçabiliyor.

    hakan hakan (15394)