Bazı tarifelerde ttnet abonelerine McAfee Antivirus Plus güvenlik programının ücretsiz verildiği doğrumu? Bu hak nasıl kullanılır? Diğer güvenilir ücretsiz antivirüs alternatifleri hangileridir?

TTNET'in McAfee Antivirus Plus güvenlik programını bazı paket ve tarifelerde ücretsiz olarak dağıttığı doğrudur ve birçok TTNET abonesi bu haklarının farkında değildirler; bu sebeplede hiç gereği olmadığı halde PC'leri için başka antivirüs ve güvenlik programları arama çabalarına girerler.

Çok sıkı güvenlik gerektirmeyen profesyonel kullanım dışında sistemler için tavsiye edilebilecek başka bazı ücretsiz güvenlik çözümleride vardır. PC kullananların büyük çoğunluğunu meydana getiren ev kullanıcıları, bu  antivirüs ve güvenlik programlarından güvenle faydalanabilirler.

temmuz temmuz (12505)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    TTNET Güvenlik McAfee Antivirus Plus

    McAfee Antivirus Plus güvenlik programı aslında bedava değildir, ücretlidir ama ttnet tarafından ultranet ve üstü internet abonelerine ücretsiz dağıtılır. Dünyaca ünlü bir antivirüstür ve görevini gayet iyi yapar.

    McAfee Antivirus Plus'ın ttnet abonenerine bedava dağıtıldığından bir çok abonenin haberi yoktur ve bu haktan yararlanmazlar. Vesileyle buradan duyurmuş olalım, ultranet ve üstü aboneler ((VDSL2) bu haklarından yararlansınlar.

     TTNET'in tüm servislerinden TEK ŞİFRE'nizi oluşturarak yararlanabilirsiniz.

    TTNET Güvenlik McAfee Antivirus Plus (1 Lisans)

    www.ttnet.com.tr'den Tek Şifre ile giriş yaptıktan sonra Virüs Koruma sayfasında HEMEN İNDİR sekmesine tıklayın. Açılan sayfada kurulum yazılımını indirebilir ve ücretsiz olarak lisansınızı etkinleştirebilirsiniz.

    Diğer ücret ödemeden kullanılabilme imkanı olan güvenilir antivirüs ve güvenlik programları:

    Avast Free

    Dünyaca tanınmış bir antivirüs programıdır ve ev kullanıcılarına özel ücretsiz versiyondur. Çok fazla güvenlik gerektirmeyen PC'lerde rahatlıkla ve güvenle kullanılabilir.

    Windows Defender (Windows 8/8.1)

    Windows 8/8.1'lerde Windows Defender güvenlik programı, Vista ve Windows7'lerden farklı bir şekilde  istenirse program arabiriminden (ayarlar sekmesinden) aktif edilerek "gerçek zamanlı koruma" görevleriyle bir antivirüs programı gibi kullanılabilir; birçok parayla satılan anti virüs programından fazlası vardır, eksiği yoktur.

    temmuz temmuz (12505)